RUS  ENG     

/ О нас / Исследования / Журнал "Нова Генерація" / Трудоустройство / Материально-техническая база / Контакты /

Сакральна Олія

Корисна модель відноситься до медицини, психологи та парапсихології і може застосовуватись з метою гармонізації психоемоційного, функціонального та фізіологічного стану, лікування функціональних розладів органів та систем, подолання кризових ситуацій, покращення самопочуття, усунення негативних впливів навколишнього середовища, пробудження духовності.

Лікування ароматичними речовинами рослинного походження, відомо людству більше 5-ти тисяч років. З найдавніших часів були відомі і широко використовувалися антисептичні, протимікробні, ранозаживлюючі властивості ефіроолійних рослин.

Здавна відомі так звані 7 древніх сакральних олій: ладан, мирра, олібан, кінамон, лабданум, нард та гальбан. Слово "сакральний" походить від фр. sacral, нім. sakral та лат. sacer (sacri) і означає -священний; обрядовий, стосовно до релігійного культу і ритуалу; заповітний, що має як би магічний зміст. Такі сакральні олії застосовувалися при священних дійствах і вважалися містичними. Крім ароматичних, сакральні олії наділені і загальновизнаними терапевтичними властивості. Застосування їх було серйозно обґрунтоване: крім релак-суючих, тонізуючих чи оздоровчих здібностей вони мають надзвичайну дію на психіку. Всі ці достоїнства роблять такі олії джерелом краси і гарного самопочуття, еліксиром для тіла і духу.

Незважаючи на те, що ароматерапія відігравала істотну роль у великих цивілізаціях глибокої стародавності, сьогодні - це не повернення до традиційної медицини минулого. Це як би новий виток по спіралі: використання уже відомих і перевірених століттями знань про аромати і впровадження нових, обґрунтованих на більш високому науковому рівні, що базується на глибокому знанні біології людини.

Ряд експериментів, що були проведені ученими на сьогоднішній день з використанням ефірних олій, вказали на їхній ефективний вплив на нервову систему, виявили значні седативні, бактеріостатичні і гіпотензивні властивості, а також здатність змінювати інтенсивність подиху. Завдяки таким дослідженням були запропоновані досить ефективні способи лікування депресії й істерії ефірними оліями.

До сучасних проявів ароматерапії в побуті відноситься встановлення в диспетчерському залі українського аеропорту "Бориспіль" дозатора запахів, що значно підвищив працездатність авіадиспетчерів. Представники японської фірми "Сіміцу" також пропонують вирішити проблему продуктивності праці і зниження рівня стресових ситуацій за допомогою запахів. Після напруженої роботи друкарці або програмістові рекомендують подихати аромаформою, що містить певний запах, і утома проходить. Проведені фірмою дослідження показали, що кількість помилок програміста знижується від 20 до 54% в залежності від запаху певної ефірної олії. У світовій практиці, особливо у Франції, Великобританії, Сполучених Штатах Америки, широко використовуються аромаформи на основі ефірних олій з рослин, що мають освіжаючу і тонізуючу дію, допомагають швидко зняти утому і сонливість після їжі, сприяють розумової концентрації. Після важкого, стомлюючого робочого дня можна прийняти для розслаблення гарячу ванну з застосуванням ароматичної добавки. При пере-збудженні не обов'язково пити снодійне, досить нанести на лице і тіло спеціальні релаксуючі ефірні олії. Випаровуючись, вони допомагають повільно і спокійно заснути, провести ніч без важких сновидінь.

Принцип дії ефірних олій останнім часом пов'язують з їхньою здатністю модифікувати електромагнітне поле людини стабілізувати функцію нервової системи. Саме ці особливості дії ароматичних речовин визначають їхній могутній вплив на функціонування нервової системи, гормональний статус. Дію ефірних олій навіть порівнюють з ефектом гормонів. Дивно висока проникаюча здатність ефірних олій дозволяє одержати швидкий терапевтичний вплив виготовлених на їхній основі аромаформ при зовнішнім використанні у вигляді інгаляцій, ванн та кремів.

Відомі властивості та способи одержання ефірних олій із цитрусових культур [RU №25483А, С11В9/00, публ. 2006.04.27], але їх лікувальна дія досить обмежена і не охоплює весь спектр психосоматичних проблем, які виникають у людини.

В основу корисної моделі поставлено задачу' створити засіб, який був би природного походження та мав додаткове інформаційно-енергетичне навантаження шляхом підбору компонентів, поєднання яких сприяло б набуттю ефірної олії апельсину сакральних властивостей, а також досягнення високої ефективності засобу та підвищення профілактичного та лікувального ефекту ефірної олії апельсина.

Задача вирішується тим, що нами створено сакральну олію, що містить олію із апельсина та додатково містить чорний кремінь, який додають при гідродистиляції уже готової ефірної олії апельсина. Кремінь в даному випадку слугує інформаційно-енергетичною матрицею, який очищую та активує воду. Так сакральна олія створюється при наступному співвідношенні зазначених сполук:

Ефірна олія апельсина 150-180 крапель
Чорний кремінь 30-50г
Вода 3 літра.

Спрямованість запропонованого засобу:

  1. Гармонізація психоемоційного, функціонального і фізіологічного стану.
  2. Подолання кризових ситуацій.
  3. Пробудження духовності.
  4. Покращення самопочуття.
  5. Усунення негативних впливів навколишнього середовища.
  6. Лікування і профілактика функціональних розладів органів і систем.

Апельсинова олія. Одержують із плодів солодкого апельсину (Citrus aurantium var. dulce L, Citrus sinensis L. Osb.), вирощуваного в Південній Італії (Сицилія і Калабрія), а також у США, Бразилії, Іспанії та Ізраїлі. Одержують методом холодного пресування кірок або відходів виробництва апельсинового соку. Поряд з типовим для цитрусових олій антисептичною дією володіє сильними заспокійливими властивостями. Дає прекрасний ефект при всякого роду депресіях, станах страху, нервових напругах, спазмах, судомах м'язів, конвульсіях. Ефірна олія апельсина показана при розладах травлення, захворюваннях жовчних шляхів, функціональних розладах серцево-судинної системи, захворюваннях нирок і сечового міхура, лихоманці, запаленнях слизових оболонок та проблемах зі шкірою, при депресивних станах.

Кремінь - це мінеральне утворення, що складається з кварцу і халцедону. Це чорний або темно-сірий камінь, що представляє собою окис кремнію, пофарбований домішками металів. Походження чорного кремнію органогенне, тобто чорний кремінь утворився на Землі при відмиранні колоній живих організмів, зберігаючи у своєму складі їхньої раковини і кістяки. Він зароджувався в теплих водоймах крейдового періоду, в епоху великих змін, коли з'явилися звичні наші форми життя, і бурхливо формувалася "жива речовина" Землі. Чорний кремінь зберігся до наших днів у своєму перше створеному виді і доніс до нас пам'ять про воду тієї епохи. Він також здатний передавати організмові з водою в гомеопатичних дозах з'єднання кремнію і тим самим створювати умови, необхідні для відновлення життєзабезпечуючих процесів в організмі.

Кварц. Зі стародавності з кристалів кварцу виготовляли кулі для ритуальних і магічних цілей, запалювальні лінзи, за допомогою яких божественним вогнем Сонця жерці запалювали жертовники. У старовину кварц вважався прекрасним амулетом, що допомагає при хворобі серця, шлунку та очей. Різні види кварцу тісно зв'язані із певними органами почуттів, особливо із надчутливим сприйняттям людини. Древні дослідники таємничих властивостей каменів указували, що кварц, що носиться у вигляді намиста, збільшує кількість молока у жінки, що годує, а під білизною з боку шлунка - поліпшує діяльність жовчного міхура. Цей мінерал дає імпульс, він активує функцію кори головного мозку. Саме він зміцнює пам'ять, поліпшує мовлення і розумові процеси.

Халцедон. Це волокнистий просвітчастий, але непрозорий кварц зі слабким блиском і цілою палітрою фарб. Халцедони в зв'язку зі своїми магічними властивостями вважалися талісманами любові, що приваблюють до жінки серця чоловіків. Також їх носили, щоб позбутися від вибухів гніву. Вважалося, що амулети з халцедону охороняють від сердечних розладів і меланхолії. Носіння білого халцедону добре позначається на гостроті зору.

Таким чином, кремінь - це органічне мінеральне утворення, в якому міститься велика кількість біологічно активних міток, тобто матриць з генетичною пам'яттю мікроорганізмів, що у плині мільйонів років переробляли органічну масу в мінеральні структури кремнезему. Будучи наділеними здатністю перетворювати енергію світла в інші види енергії і будучи каталізаторами, біологічні мітки добудовуються до складних молекулярних структур, немов живий організм, перетворюючи воду в живий рідкий кристал. Академік Вернадський стверджував, що ніякий організм не може існувати без кремнію. Органічні залишки в кремнії - це унікальні біокаталізатори (прискорювачі), здатні переробляти енергію світла й у десятки разів прискорювати окислювально-відновні реакції розчину. Ці водні розчини відіграють величенну роль у розвитку всього живого і сприятливо впливають на організм. Кремінь, з'єднуючись з водою, придушує бактерії гниття і бродіння, виводить в осад загиблу хвороботворну мікрофлору і солі розчинених у воді важких металів: свинцю, кадмію, заліза, ртуті й ін., нейтралізує хлор, нітрати, радіонукліди.

Виробництво відомих сакральних олій досить дороге, і якщо додати до цього, що рослини, з яких вони виробляються, ростуть на певних, інколи не доступних територіях для їх виробництва, то в кінцевому рахунку дані сакральні олії досить рідкісні та дорогі. Тому для створення сакральної олії було взято ефірну олію апельсина, яка є легкодоступною та відносно дешевою. Завдяки поєднанню ефірної олії апельсина з чорним кремнієм, що містить біологічно активні мітки (тобто матриці з генетичною пам'яттю), дана олія набуває сакральних властивостей.

Сфера застосування сакральної олії може бути досить різноманітна.

Варто зазначити, що швидкість старіння організму, насамперед, пов'язана із інтенсивністю окислювання ліпідів клітини, коли накопичуються так звані вільні радикали. Цей процес можна сповільнити за допомогою сакральної олії, що являється природним антиоксидантом і зміцнює мембрани кліток. Завдяки цьому, сакральна олія дбайливо доглядає за шкірою, зм'якшує, регенерує її, усуває сухість. Володіє могутньою антице-люлітною дією. Ось тому сакральна олія - це ідеальний засіб по догляду за грудьми (сприяє збільшенню і збереженню форми), животом, стегнами. Добре усмоктується, зберігає шкіру від шкідливого впливу Уф-проміння, використовується при регенерації після сонячних опіків. Надає омолоджуючий та освіжаючий косметичний вплив. Ця властивість використовується і при атеросклерозі, а також для контролю над апетитом і зниження надлишкової ваги.

Статеві запахи є в кожного, але уловлюються вони не всіма однаково, причому, вони не діють прямо, не сприймаються нами як запах квітів, парфумів, а впливають на підсвідомість. Індивідуальний запах чоловіка і жінки залежить від багатьох причин, але в основному він пов'язаний із особливостями гормональної та імунної систем, і бактеріями, що живуть на шкірі. Цей запах також унікальний, як відбитки пальців і значною мірою обумовлює для нас привабливість тієї чи іншої людини. Якщо чоловік, попередньо використовувавши сакральну олію, спілкується із жінкою, то ферамони призводять до зміни біохімічних процесів в організмі. При цьому в нього збільшується кількість тестостерону. У свою чергу, одержавши відповідний сигнал у вигляді запаху і біострумів, у жінки ще в більшому ступені збільшується кількість естрогену. Таким чином, сакральна олія має могутній вплив на органи чуття. Використовується для відновлення статевого порушення і вирішення проблем, що виникли в інтимному житті.

Самий зрілий етап життя жінки часто супроводжується поганим настроєм, дратівливістю, при цьому мучить безсоння, не ладиться на роботі, болить серце, "скаче" кров'яний тиск, долають припливи до голови і почуття жару, пітливість. Так виявляється клімакс - криза зрілого віку. Сакральна олія здатна допомогти жінці відновити баланс у роботі організму в цей непростий період життя.

Також сакральна олія гарно допрмагає при рясних або хворобливих менструаціях, сприяє копіюванню передменструального синдрому, допомагає при болісних менструаціях - гармонізує психоемоційний стан, стимулює роботу ендокринних залоз, нормалізує гормональний баланс.

Сакральна олія не протипоказана і в період планування вагітності і при вагітності та після пологів. Вона допомагає полегшити стан (припиняються або зменшуються болі в спині, ранкова нудота і блювота, печія, болі в молочних залозах, запори, безсоння, занепокоєння, сліди розтягання шкіри, коричневі плями на обличчі, набряки стіп, зубний біль).

Постійні фінансові, емоційні проблеми приводять до нервової напруженості. Якщо не зрівноважити негативні емоції на початковій стадії, то через якийсь час тривожний стан і нервозність перейдуть у депресію. У цьому випадку сакральна олія становить переконливу альтернативу транквілізаторам, антидепресантам і іншим хімічним препаратам. Вона застосовується для підйому настрою, усунення нервозності; при безсонні і головному болі, психічної і фізичної утомі, страхові, тривозі, приступах паніки, слізливості; тим, хто страждає від нічних кошмарів і нападів ревнощів.

Також, сакральну олію ефективно можна застосовувати профілактики простудних захворювань, зміцнення імунітету. Способи застосування сакральної олії досить різні: аромалампа, масаж, ванна, лазня, компрес, у шампунь, на мило, білизну, одяг, носову хустку, серветку, подушку, у виді парфумів - методом помірного дотику дозатора кришка флакона).

В нашій практиці ми вивчали лікувальний ефект сакрального масла при різних патологічних станах. Зокрема, під нашим спостереженням знаходилась група хворих у кількості ЗО осіб, чоловіки і жінки віком 18-27 років, що страждали артеріальною гіпертензією, яка мала кризовий перебіг. Рівні тиску коливались в середньому від 120/80мм рт. ст.. до 150/100мм рт.ст., а під час кризу - 185/100мм рт. ст. в середньому, частота кризів в середньому 1-2 рази на тиждень. Всі хворі на фоні симптоматичної терапії застосовували сакральну олію, що заявляється: інгаляції 2 рази на день із застосуванням аромалампи та змащування скроневих ділянок 3 рази на добу, 3 місяці. При гіпертонічних кризах - змащування скроневих ділянок кожні 15 хвилин та масажування дистальних фаланг пальців до копіювання кризу.

Контрольне обстеження та збір анамнезу через 3 місяці лікування показав, наступне: після проведеного лікування всі хворі вказали на суб'єктивне покращення стану і самопочуття, об'єктивно - середні рівні артеріального тиску знизились, і склали від 120/80-130/100мм рт.ст.., кількість кризів знизилась, складала 1-2 рази на місяць, вони стали менш регулярні та легше стали зніматися симптоматичними засобами. У хворих покращився психоемоційний стан, відновилась працездатність. Досліджуваним було рекомендовано продовжити застосування й в подальшому з лікувально-профілактичною метою - аромолампа 3-4 рази на тиждень, масаж пальців із сакральною олією та змащування скроневих ділянок - при кризах.

Таким чином, сакральна олія має широкий спектр лікувально-профілактичних та косметичних властивостей, що варто застосовувати в медичній практиці.


О нас | Исследования | Журнал "Нова Генерація" | Трудоустройство | Материально-техническая база | Контакты