RUS  ENG     

/ О нас / Исследования / Журнал "Нова Генерація" / Трудоустройство / Материально-техническая база / Контакты /

Енергоінформаційний збір для гармонізації стану людини

Енергоінформаційний збір для гармонізації психоемоційного, функціонального та фізіологічного стану людини, який містить наступні компоненти: звіробій, деревій, м'яту, піддані енергоінфор-маційній обробці, при цьому як енергоінформаційну матрицю використовують такі природні камені як агат, аквамарин, перли, місячний камінь, обсидіан, опал, рубін, топаз, халцедон.

Корисна модель відноситься до медицини та парапсихології і може застосовуватись з метою усунення негативної енергії, покращення самопочуття, усунення негативних впливів навколишнього середовища, боротьби із стресами і можуть використовуватись як вдома так і в громадських місцях, як то в дитячих садках, школах, на підприємствах, в амбулаторних умовах і стаціонарах, медичних закладах.

Відомий "Спосіб формування життезабезпечуючого повітряного середовища, що поліпшує умови життєдіяльності біологічних об'єктів та система для його здійснення" [UА №22710А, А61L9/00, публ. "ПВ" № 3, 1998], який полягає у тому, що в окремому приміщенні вирощують рослини, які наповнюють повітря ароматичними речовинами. Таке повітря подають у приміщення, в якому знаходяться пацієнти. Спосіб дозволяє впливати ароматичними речовинами різних рослин на біологічні об'єкти, при цьому повітря пропускають через приміщення, в яких знаходяться різні за ароматичними характеристиками рослини. Однак реалізація цього способу потребує створення складної технічної системи для формування необхідного повітря, і практично недоцільна з економічних міркувань для індивідуального використання.

Відомий "Спосіб ароматизації повітря" [а.с. СРСР №1775119, А61L9/00, опубл. Бюл. №42, 1992], який полягає у нанесенні на ложку ароматичних речовин, з поверхні якої вони випаровуються, коли її розташовують у посуді з підігрітою водою. Ароматизуючими речовинами є ефірні олії. Спосіб застосовується для ароматизації приміщень і не вирішує питань індивідуального підбору до кожного пацієнта запахів ефірних олій як психотерапевтичного засобу.

Також відомий "Спосіб психологічного розвантаження в лікуванні вторинної гіпогалактії у мате-рів-годувальниць" [п. UА № 20244А, А61В5/16, публ. "ПВ" №1, 1998], який полягає у застосуванні немедикаментозних засобів для впливу на психоемоційну систему пацієнтів: психологічних, музичних, ароматичних. На хворих впливають ароматизованими аерозолями різних трав, підібраними в залежності від пори року, тематики лікувального сеансу. Спосіб застосовується як психотерапевтичний засіб для пацієнтів тому, що впливає на гіпоталамо-гіпофізарну систему. Однак за способом не враховуються індивідуальні особливості кожного окремого пацієнта під час формування складу ароматизованих аерозолей різних трав. Крім того застосування трав не дозволяє одержати необхідну концентрацію ароматизуючих часток у повітрі, що не забезпечує високу ефективність лікування.

Також відомий "Спосіб Кодлубовської гармонізації психоемоційного, функціонального та фізіологічного стану біологічного об'єкта запахами" [UА№35138 Дата публікації 15.03.2001, номер бюлетеня: 2], який полягає у тому, що застосовують немедикаментозні засоби та впливають ними на органи нюху, згідно з винаходом, засоби підбирають індивідуально до кожного біологічного об'єкта з ефірних олій рослинного походження або їх сполучень в залежності від стану біологічного об'єкта, його фізичного і психічного здоров'я, рис характеру, темпераменту та особливостей особистості. Недоліком є складність підбору біологічних компонента та відсутність їх Інформаційного навантаження, що дозволило би нормалізувати енергетику та нейтралізувати негативний вплив оточуючого середовища.

В основу корисної моделі поставлено задачу створити засіб, який був би природного походження та мав додаткове енергетичне навантаження за рахунок енергоінформаційної обробки із застосуванням природного каміння, що є інформаційною матрицею.

Задача вирішується тим, що нами розроблено збір "Трава для окурювання житла". Трава для окурювання житла (Тдож) являє собою збір рослин: звіробою, деревію, м'яти. Тдож є засобом нового покоління, що створено на основі енергоінформаційної обробки рослин. У якості енергоінформаційної матриці використовуються наступні природні камені: агат, аквамарин, перли, місячний камінь, обсидіан, опал, рубін, топаз, халцедон. Це дозволяє одержати дуже стійку енергоінформаційну субстанцію.

    Спрямованість запропонованого збору:
  1. Виявлення і знищення негативної енергії й інформації.
  2. Переробка негативної енергії й інформації в нейтральну.
  3. Посилення нейтральної енергії й інформації в позитивній спрямованості.

Кожна складова рослина запропонованого збору шляхом фізичної взаємодії каменів та рослини піддається енергоінформаційній обробці. При чому кожній рослині відповідають певні камені.

Звіробій продірявлений (Нуреrісum реrfоrаtum). Народні назви: звіробійник, звіробій звичайний, Іванова кров, іванівська трава, заяча кров, заяча кровиця, семибратна кров, здорова трава. Хімічний склад: дубильні речовини (10-12%), флавоноиди сапоніни, барвники, ефірна олія (0,2-0,3%), смолисті речовини (17%), каротин, аскорбінова кислота.

Звіробій відноситься до сонячних трав, що дають внутрішньому Я відчуття майбутнього і до-помагають скоріше досягти мети. Вони лікують праве око в чоловіків і лівий у жінок, впливають благотворно на спину. Ці трави незамінні для тих, у кого є проблеми з власним образом, хто страждає від остраху людей. Такі трави можуть допомогти знайти самовпевненість, необхідну для досягненя поставленої мети. Такі рослини рекомендуються для прийому тим, у кого спостерігаються депресії, комплекси неповноцінності і страхи перед навколишнім світом.

Для звіробою як енергоінформаційна матриця служать: опал, агат, рубін та обсидіан.

Камінь - Опал: походить від санскритського "упав" - камінь. Зі стародавності існує думка, що опал причетний до магії. Завдяки своїй властивості збуджувати надії, опал корисний тим, хто страждає манією самогубства і часто впадає в меланхолію. Камінь добрий до тих людей, що живуть у світі власних мрій, не намагаючись їх відчувати. Коли опал подорожує, ті принесені їм речі розподіляються по своїх місцях у Всесвіті. Він здатний включити людину в роботу з пошуку виходу з тупикових ситуацій. Опал для будь-якої людини - це "друга голова". Опал здавна вважався європейськими народами символом довіри, щастя, надії і співчуття.

Камінь - Агат: називають по імені ріки Агатес на острові Сицилія. У Древньому Єгипті агати використовувалися для виготовлення талісманів і амулетів від пристріту. Як талісман він приносить успіх усім зацікавленим у багатому врожаї. Цей камінь обіцяв удачу і тому, хто займався тваринництвом. Це був талісман чесних трудівників. Агат народжує любов, зм'якшує біль розлуки, відкриває обман, проясняє сховані думки інших людей, рятує від отрути, у тому числі і зміїної. Йому також приписувалися властивості загострювати зір. У лікувальних цілях намисто з агата рекомендується носити при затяжному кашлі, хворобі горла і зубів; від подагри агат носять у браслетах. Крім того, цей камінь запобігає судорогам. Агат налагоджує на дуже тонку хвилю сприйняття світу , прочищаючи канал ясновидіння.

Камінь - Рубін: свою назву одержав за червоний колір - латинське слово "ruber" переводиться як червоний. Рубін сильно цінувався на Сході, де коштував навіть більше, ніж алмаз. Східні народи вважали, що головне його містична властивість - породжувати потяг до великого, а також попереджати при небезпеці зміною кольору, захищати від нижчих духів, злих сил і чарів. Рубін - камінь, що супроводжує владу і могутність.

Часто він використовується як символ палкої і жагучої любові. Древні люди вважали, що рубін додає власникові силу Лева, безстрашність орла і мудрість змії, сприяє пристрасті і чарам любові. Відповідно до повір'їв, камінь здатний зупиняти кровотечу, поліпшувати пам'ять, дарувати веселощі і бадьорість, уселяти хоробрість. Амулети з рубіна можуть охороняти свого власника від важких хвороб. Меланхолікам, іпохондрикам він додає енергію, що знімає боязкість і сором'язливість у спілкуванні, а його блиск і краса додає їм упевненість. Корисний рубін особам зі зниженим тиском.

Камінь - Обсидіан: природне скло, що утворилося в результаті швидкого охолодження лави. Це - магічний камінь. Магами він використовувався для концентрації сил і перемог над стихійними астральними силами, їхнього підпорядкування собі. Кулі чорного обсидіану надзвичайно сильні в медитації. Ціль чорного обсидіану - провести нас зі світлом через темні області нас же самих, проникнути в невідоме і відкрити всевідання. Чорний обсидіан опускає якості духу в тіло й очищає усе, що має низькі вібрації. Він гарний для застосування людям незібраним, надмірно емоційним, сонливим і фантазерам. Камінь допоможе відкрити істину усередині кожної людини і усією Вселеною, життєвою частиною якої ми є.

М'ята перцева (Mentha piperita). Хімічний склад: ефірна олія (2,75%), терпеноиди флавоноиди, урсоловая й олеаноловая кислота, бетаин, каротин, дубильні речовини, мікроелементи (мідь, марганець, інші ). Лікарське застосування листів і препаратів м'яти обумовлено ментолом, що володіє знеболюючої, спазмолітичною, антисептичною, протизапальною дією, що дезодорує й освіжає. Зовнішньо ментол застосовують як знеболююче. М'ятна олія підвищує апетит, зменшує гикавку, підсилює слиновиділення. З древніх часів м'ята використовується в оздоровчих і очисних обрядах, її присутність підсилює позитивні вібрації. Запах м'яти має снотворну дію, а сама м'ята, покладена під подушку, може викликати віщі сни. М'ятою натирають стіни, плінтуси для захисту будинку від зла і негативних вібрацій. М'ята збуджує любов і може додаватися в любовні напої. М'ятою збуджуються органи обміну речовин. Ця трава належить до трав Меркурія. Трави Меркурія зв'язані з мозком, нервовою системою, респіраторною системою, горлом, дефектами мови , пам'яттю і мовою. Вони незамінні для тих, хто має проблеми в спілкуванні і мисленні. Часом вони допомагають при розладах шлунково-кишкового тракту, хвороби легенях і ушкодженні рук. Трави Меркурія впливають на інтелектуальні процеси: мислення, здатність до логічних висновків. Регулярне вживання таких рослин полегшить протікання ментальних процесів, робить розум рухливим і пильним. Вони особливо корисні при роботі над книгою або яким-небудь проектом.

Для м'яти перцевої як енергоінформаційна матриця служать: топаз та халцедон.

Камінь - Топаз: назва виникла від назви острова Топазос (тепер - Забергед). У старовину топаз вважався талісманом, що звільняє від зайвої енергії буйних і небезпечних хворих, каменем просвітління, що народжує в людині безтурботну насолоду життям, що відганяє невірність і гнів. В епоху середньовіччя він символізував добрі справи і розсудливість. Золотавий топаз сприяє зачаттю в безплідних жінок, лікує захворювання печінки, вирівнює зір при короткозорості, дає красу і привабливість дівчинам, усім без винятку дарує мудрість. У стародавності топаз називали каменем заможних, тому що існувала думка, що, володіючи топазом, людина може здобути прихильність влади і зробитися багатим. Топаз загострює реакцію на навколишнє людини, розвиває здатність передбачення й інтуїцію. З його допомогою людина може впливати на інших людей, підкоряти їх собі, викривати підступ ворогів і інтриги. Вплив каменю дозволяє передбачати задуми ділового партнера або співрозмовника і вчасно прийняти правильне рішення. Крім усього іншого, топаз - гарний лікувальний камінь. Його називали каменем внутрішнього просвітління і застосовували від божевілля, безсоння. Якщо носити топаз на шиї в срібній оправі, то він буде полегшувати приступи астми, допоможе перемогти подагру і вилікує від епілепсії. При тривалому носінні, особливо на грудях, топаз зміцнює імунітет. При багатьох хронічних захворюваннях застосування амулетів з топаза значно підвищує ефективність інших методів лікування. Використовується цей камінь також при лікуванні горла, хронічного запалення мигдалин і хвороб хребта.

Камінь - Халцедон: названий на честь міста Халцедону, розташованого на березі Босфору. Халцедони в зв'язку зі своїми магічними властивостями вважалися талісманами любові, що залучають до жінки серця чоловіків. Також їх носили, щоб позбутися від вибухів гніву. Вважалося, що амулети з халцедону охороняють від щиросердечних розладів і меланхолії. Носіння білого халцедону добре позначається на гостроті зору.

Деревій (Ach?tea miHefo?um). Народні назви: деревій, кровяник, кровавник, серпоріз, поріз, дика гречка, кашка. Походження назви: латинська назва дана на честь героя Троянської війни Ахілла, а видове (тисяча і лист) дано через багаторазове розсічення листа. Хімічний склад: ефірна олія (0,8%), флавоноиди; сесквитерпени дубильні і гіркі речовини, вітамін К, органічні кислоти. Рослину застосовують як ранозаживлюючий і кровоспинний засіб. Настій трави або рідкий екстракт призначають при маткових кровотечах. Деревій рекомендується також при зубному болі, геморої і для збільшення молока в матерів, що годують. Відвар деревію корисний при розриві м'язів і хронічному запаленні сідничного нерва, а також при затрудненому подиху. Він дробить камені в сечовому міхурі і нирках. Палений деревій перешкоджає випаданню волосся. Рослина розсмоктує слизуваті пухлини, діє як в'язке на ясна. Його використовують для лікування головного болю, тромбозу крові, хвороб селезінки, радикуліту, подагри, хворій у суглобах і попереку, а також при отруєнні ліками. Деревій належить до трав Венери. Ці трави корисні тим, хто нещасливий унаслідок соціальної несправедливості. Вони підкажуть нам, що ми привабливі і маємо почуття гумору. Вони дарують почуття соціального комфорту і розкриють таємниці вібрації оточуючих людей. Венера збільшує тривалість любовного зв'язку. З Венерою зв'язують лікування захворювань репродуктивної системи. Ці трави зв'язані з кров'ю, сечевидільною системою, чутливістю, горлом і шкірою. Ці трави очищають сенсорне сприйняття і дарують почуття естетики. Допомагають залученню бажаної любові. Вони корисні для художників, музикантів і інших творчих особистостей; розвивають почуття смаку і краси, збільшують психічне сприйняття.

Для деревію як енергоінформаційна матриця служать: аквамарин, перли, місячний камінь.

Камінь - Аквамарин: у стародавності аквамарин застосовувався для виготовлення амулетів, що поліпшують зір, що прохолоджують пристрасть і заспокоюють урагани та бурі. Здавна він вважався амулетом моряків. Талісман з аквамарина забезпечував власникові безпеку в морських подорожах і перемогу в морських боях. Крім цього, він був талісманом вічної дружби, розважливості і красномовства. Аквамарин дає здатність осягати таємниці, приховані в самих повсякденних, на перший погляд, речах. Він є одним із самих могутніх каменів магії, тому що може викривати будь-які астральні обмани. Також аквамарин зміцнює людську духовність, дає власникові емоційне розуміння навколишнього світу. Аквамарин допомагає людині направляти енергію примітивних бажань у творче русло. Він учить жити без "енергетичних відходів". Аквамарин стежить за тим, щоб думки, бажання і вчинки людини узгоджувалися з моральними законами суспільства. Якщо цього не відбувається, камінь починає займатися очищенням організму людини. Дух аквамарину виводить людину на нові рівні пізнання, показує безліч способів зчитування і розуміння інформації. З аквамарином легше кинути курити і пити. У стародавності аквамарин вважався талісман, що зціляє шлунок, печінку, що допомагає від зубного болю. Він є символом мудрості, прохолоджує пристрасті, заспокоює занадто буйні емоції.

Камінь - Перли: походить від китайського "чжень-джу". Араби називали його "зеньчуг", індіанці - "маньяра", а греки - "Маргарит". У слов'янських і європейських мовах використовується назва "перлина". Перли - застава вірності і любові, вона охороняє цю вірність, зміцнює шлюбні узи і будинок. Древні люди вірили, що перли тьмяніють на людині, що здатна піти на угоду зі своєю совістю, зробити непорядний або підлий вчинок, змінити своїм принципам. Таким чином, перли служить барометром поводження людини і суддею його вчинків. Його вважали і гарними ліками: розчин, у якому варилися перли, приносить полегшення при хворобах печінки, допомагає при недокрів'ї. Товчені перли пили з буйволиним молоком - це повинне було захистити від пристріту і дати здатність передбачати майбутнє.

Камінь - Місячний камінь: заспокоює і вирівнює емоційні сплески. Якщо в житті переважають емоції, дуже важко пробитися до вищих планів реальності. Місячний камінь учить підводити емоції під контроль. У підсвідомості людини записується дуже багато емоційних переживань. Місячний камінь - страж підсвідомості, що захищає нас від власних емоцій. Для цього його потрібно класти в медитації або носити біля серця. Камінь дуже корисний жінкам при місячних: він дає фізичну, гормональну й емоційну рівновагу. Місячний камінь допоможе чоловікам краще настроїтися з жіночим аспектом своєї натури. Власник місячного каменю під його впливом закривається від суспільства. У такому стані людина стає невразливою, захищеною від нечисті й одночасно одержує можливість спостерігати за світом з боку.

Гармонізацію стану людини реалізовують за допомогою запропонованого збору. Заявлену корисну модель здійснюють наступним чином. Окурювання житла Тдож зазвичай робить жінка. У будинку, крім тієї людини хто буде робити цю процедуру, нікого ні повинно бути: ні людей, ні тварин, ні птахів; акваріум накрити щільною темною тканиною. Процедуру варто проводити без електричного світла й інших включених електроприладів. Вміст пакетика висипають в столову ложку або блюдечко і підпаліть верхній шар. З ложкою на протязі 10-15 хвилин потрібно ходити й окурювати приміщення, кімнати, сарай, літні кухні, гаражі, шафи, тумбочки, комори. Попіл або залишок незгорілої Тдож необхідно кинути в проточну воду (умивальник, унітаз) або прикопати в землю.

При спалюванні Тдож випромінюються електромагнітні коливання з закладеної в них інформацією, що уловлюють електромагнітні коливання з протилежним полюсом. Заряд інформації настільки сильний, що він у силах нейтралізувати, заглушити або навіть стерти інформацію з протилежним полюсом. Характерною рисою Тдож є:

  1. еволюційні рослинні форми мають різні за ряди життєвої сили. Різні рослини випускають різні вібрації, що відрізняються по силі, інтенсивності і формі. Вібрації рослин залежать від місця виростання, запаху, кольору , переробки і багатьох інших факторів;
  2. при обробці рослин, що входять до складу Тдож використовуються природні камені, що складають енергоінформаційну матрицю, що підсилює вібрації даних рослин;
  3. переваги використання рослин: очищення організму відбувається без побічних ефектів; насичення тіла додатковою енергією; стимуляція роботи імунної системи.

За даною методикою нами було проведено лікування близько 150 пацієнтам із різними психоемоційними порушеннями. Обстеження показало, що більш ніж 85% хворих значно поліпшили свій психоемоційний стан: це дозволило їм стабілізувати загальний стан здоров'я, підвищити працездатність.

Таким чином значний практичний досвід винахідника та наведений матеріал дозволяють стверджувати, що запропонований збір забезпечує оптимальний вплив на психоемоційну систему і взагалі на організм біологічного об'єкту в цілому.

Чтобы посмотреть график продажи нажмите здесь


О нас | Исследования | Журнал "Нова Генерація" | Трудоустройство | Материально-техническая база | Контакты